займ онлайн

Hakkımızda

“ÇÖZÜMÜN BİR PARÇASIYIZ”

1993 yılında kurulan ve özellikle dış cephe reklam sektörüne yönelik alüminyum ürünlerinde uzman konumda olan firmamız, alüminyum profil ve alüminyum levha ürünlerinin satışında faaliyet göstermektedir.

Alüminyum’un yer aldığı birçok sektörde çözümün bir parçası olmayı hedefleyen firmamızın başlıca hedefi hızlı ve kaliteli hizmet sağlamak kaydıyla müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır.

Bu paralelde kuruluşumuzdan beri vazgeçilmeyen değerlerimiz; kalite, gelişim, yüksek performans, etik yaklaşım, ekip çalışması, dayanışma ve liderlik arzusu ana hedefimiz olan müşteri memnuniyetinde pusulamız olmuştur.

Firmamız çağdaş ve kurumsal alt yapısını geliştirmek amacıyla yenilikleri takip etmekle birlikte iç ve dış müşteri memnuniyeti ilkesi çerçevesinde gerek çalışanlarımızın gerekse iş ortaklarımızın taleplerini de titizlikle değerlendirmektedir.

Kurumsallaşma çerçevesinde, rekabet şartlarında kalite ve güven unsurunun ön plana çıkması iş ortaklarımız ile daha uzun soluklu çalışmalarımıza imza atmamıza neden olurken aynı zamanda kurulduğumuz günden beri değişmeyen bu duruşumuz portföyümüze yeni iş ortakları katarak ailemizi genişletmemize olanak sağlamıştır.

MEF Metal ve Reklam Ürünleri San.Tic. A.Ş.